Series
Ratings
153- Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
- Wicked CityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Movie RoomRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- JTBC LectureRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0