Movies
Ratings
1204
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- TarotRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Your LetterRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- Carry OnRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 3.5
- Lost in StarlightRated ★ 3.5
- Mr. RobotRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0- Dark NunsRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 1.0