Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.5- CarterRated ★ 4.0
FlatlinersRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.0
The PurgeRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 1.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 1.5