Series
Ratings
122
Taxi DriverRated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- The ManipulatedRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
- KarmaRated ★ 3.5
- The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5