Series
Ratings
408
Kakegurui ××Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5- Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Zootopia+Rated ★ 4.0
- Dexter: Original SinRated ★ 3.0
- Dexter: ResurrectionRated ★ 3.5
- The PaperRated ★ 4.0
- DraculaRated ★ 4.0
- Alien: EarthRated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Yonimo Kimyona Kimi MonogatariRated ★ 3.0
- Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5