Series
Ratings
19
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.5
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 0.5
The Bachelor Japan Season 3Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Tokyo BachelorsRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5