Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
35세의 고교생Rated ★ 3.5
The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
Hello, God!Rated ★ 3.5
High School TeacherRated ★ 3.5
BeginnerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Cheap Flight!!Rated ★ 3.5- 太陽と海の教室Rated ★ 3.0
婚カツ!Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5