Series
Ratings
435
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5- Fate/strange FakeRated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5- Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
- Wonder ManRated ★ 3.5
- Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 2.5
- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.0
- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 2.5
Love GenerationRated ★ 3.0- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5