Series
Ratings
24- Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0