Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5