Movies
Ratings
31
John WickRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0