Series
Ratings
168- Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Shinsengumi!! Hijikata Toshijo Saigono IchinichiRated ★ 3.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Shinsengumi!Rated ★ 5.0- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Batou MuraRated ★ 3.0
- Andor Season 1Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.5
- Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
- The AcolyteRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5