Series
Ratings
181
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Queen of TearsRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0- One Dollar LawyerRated ★ 4.0