Series
Ratings
251- AKIBA LOSTRated ★ 2.5
- Super Space Sheriff Gavan InfinityRated ★ 3.5
- Ultraman OmegaRated ★ 3.0
- Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
- No No GirlsRated ★ 3.0
- Yodonna 2Rated ★ 2.5
- Mashin Sentai Kiramager Spin-Off: YodonnaRated ★ 2.5
- Just a bit EspersRated ★ 3.5
- Kamen Rider GavvRated ★ 4.5
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
Kamen Rider ReviceRated ★ 3.0- Kamen Rider ZeztzRated ★ 4.0
Kamen Rider AmazonsRated ★ 5.0- WingmanRated ★ 2.5
- AnpanRated ★ 3.5
Seijuu Sentai GingamanRated ★ 3.5- Maebashi WitchesRated ★ 3.5
Kamen Rider SaberRated ★ 2.0- AdolescenceRated ★ 3.5
우주형사 갸반Rated ★ 3.0