Series
Ratings
313- So, You Make ItRated ★ 3.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 2.0
Unlucky GirlRated ★ 2.5- YipsRated ★ 3.0
黒い十人の女Rated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0
The Road to MurderRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.5
Hey Handsome!Rated ★ 4.5- Second to Last Love Season 3Rated ★ 4.0
Divorce LawyerRated ★ 2.0
Tokyo DogsRated ★ 3.0
SwitchRated ★ 3.0- Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
The Detective is Way AheadRated ★ 3.5- Burn the House DownRated ★ 3.0
GOLDRated ★ 3.0