Series
Ratings
998
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 0.5
Kakenai!?Rated ★ 3.5
2.43: Seiin High School Boys Volleyball ClubRated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Black CatRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 1.0
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.5
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 1.0
From Now On We Begin EthicsRated ★ 4.0
Love You as the World Ends: Season 1Rated ★ 2.0
SK8 the InfinityRated ★ 5.0
Skate-leading StarsRated ★ 2.5
Heaven's Design TeamRated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0