Series
Ratings
92- Mask GirlRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0- You Season 4Rated ★ 3.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
- Hit the SpotRated ★ 2.0
- Black KnightRated ★ 1.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0