Series
Ratings
376- BelieveRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Love Me to DeathRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 4.5
- Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0- ShoutaiRated ★ 4.0
- Beyond GoodbyeRated ★ 1.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.5
#RemoloveRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 2.5- Involvement in Family AffairsRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 1122 Ii FufuRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0