Series
Ratings
27
Slam DunkRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
D.Gray-manRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
RookiesRated ★ 4.5
Strawberry NightRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5