Series
Ratings
41
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
One Piece Season 19: Whole Cake IslandRated ★ 5.0
One Piece Season 18: ZouRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 2.0
Major Season 2Rated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
ドラえもんRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 4.0
ヤスコとケンジRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Best Friends in LoveRated ★ 1.0