Series
Ratings
51
ChernobylRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 3.0
Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 3.0
Hakuoki Season 1Rated ★ 2.0
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.0
Eden of the EastRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
1리터의 눈물Rated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.0
Flowers for AlgernonRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0