Series
Ratings
15
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0