Series
Ratings
21
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0