Series
Ratings
55
Mr. SunshineRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Invisible ManRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 5.0