Movies
Ratings
461
Golden Kamuy MovieRated ★ 4.0
Stigmatized PropertiesRated ★ 3.0
Hana ManmaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
MotherhoodRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Chihayafuru part3Rated ★ 4.0
Chihayafuru Part IIRated ★ 3.5
Chihayafuru Part IRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Fragments of the Last WillRated ★ 3.5
The Eternal ZeroRated ★ 3.5
Phases of the MoonRated ★ 3.0
Always: Sunset on Third Street 2Rated ★ 4.0