Series
Ratings
104
Those Snow White NotesRated ★ 4.0
The Ship of TheseusRated ★ 3.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
No. 6Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 3.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5
Log HorizonRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0