Series
Ratings
39- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Honest LivingRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0