Series
Ratings
12
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5

Good DoctorRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0