Series
Ratings
48
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0- Wife ReturnsRated ★ 2.5
- KkangsooniRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 0.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Smile, YouRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0