Movies
Ratings
1848
Hollow Man IIRated ★ 2.0- ThrashRated ★ 2.5
- War MachineRated ★ 4.0

The Night OwlRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5- The RIPRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 3.5
- Troll 2Rated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
TogoRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
- The Great FloodRated ★ 3.0
No Good DeedRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0