Series
Ratings
133- Hot SpotRated ★ 4.0
ServantRated ★ 3.5
TehranRated ★ 3.5
TehranRated ★ 3.5- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.5- RevenantRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
PluribusRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
- The DropoutRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0