Series
Ratings
32- Palace of DreamsRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 3.5
- TomatoRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0