Series
Ratings
66
My Fair LadyRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0