Series
Ratings
22
Dr. RomanticRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0