Movies
Ratings
509
This Means WarRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
DragonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0