Series
Ratings
80
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5