Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.5