Series
Ratings
13
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0

Missing YouRated ★ 4.5
VRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0