Series
Ratings
15
Gurren LagannRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5