Series
Ratings
19
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5