Series
Ratings
19
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0