Series
Ratings
33
Money's WarfareRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0