Series
Ratings
36
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0