Series
Ratings
20
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5