Series
Ratings
12
Nirvana in FireRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0