Series
Ratings
33
유희왕 1기Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 1.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0