Series
Ratings
17
LIAR GAMERated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Hatsumori BemarsRated ★ 5.0- Widaehan SeonmulRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
- The Taste of CurryRated ★ 5.0
- Snowy RoadRated ★ 5.0
- Bride in SneakersRated ★ 5.0
- The Dirge SingerRated ★ 5.0
- We All Cry DifferentlyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0