Series
Ratings
18
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5