Series
Ratings
102
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 3.5