Movies
Ratings
698
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
What Is LoveRated ★ 2.5
August RushRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0